Hurtownia Hurt Części Samochodowe powstała w 1990 r.

Od początku firma zajmowała się sprzedażą części do eksploatacji samochodów ciężarowych, autobusów ( Jelcz, Autosan, Star, Ikarus ) i naczep produkcji krajowej. Dynamiczny rozwój na poczatku lat 90 doprowadził do zawarcia wielu umów handlowych z renomowanymi producentami części samochodowych, między innymi : Jelcz SA - Jelcz-Laskowice, BIMET - Gdańsk, PRIMA - Łódź, IZCS - Iława, MAHLE - Krotoszyn, POLMO - Praszka, POLMO - Brodnica, WSK - Tomaszów Lubelski, KOMETAL - Koszalin i inne.

Równocześnie rozwijana była baza magazynowa oraz powiększono ofertę o częsci do samochodów i autobusów produkcji zagranicznej.

Od 1999 roku hurtownia w ramach umowy przetargowej zaopatruje w części MZK Toruń z bazą około 250 autobusów. Bierzemy udział w licznych corocznych przetargach publicznych organizowanych przez jednostki wojskowe w wyniku których realizujemy wiele umów na dostarczenie części do samochodów będących na wyposażeniu wojska. Tak dynamiczny rozwój Firmy możliwy jest dzięki właściwemu zarządzaniu i wykwalifikowanej kadrze a takżę dostosowaniu się do wymogów rynku o czym świadczą liczne referencje wystawione przez naszych odbiorców.

W 2006 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego budynku z dużym zapleczem magazynowym i biurowym.

Od początku swej działalności nieustannie dążymy do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie i stałego podnoszenia jakości naszych usług oraz zadowolenia klientów, o czym świadczy otrzymanie w roku 2015 certyfikatów ISO 9001:2008 oraz AQAP 2130:2009.

Zapraszamy hurtownie, sklepy oraz klientów indywidualnych do współpracy.